„Jego oczami” – przedpremierowy pokaz

Strona główna/Bez kategorii/„Jego oczami” – przedpremierowy pokaz

„Jego oczami” – przedpremierowy pokaz

22 marca wchodzi do kin studyjnych nowy film dokumentalny o ks. Józefie Tischnerze – „Jego oczami”. Przewodnikiem po śladach ks. Tischnera jest w nim jego młodszy brat Kazimierz. My zapraszamy na przedpremierowy pokaz, który odbędzie się w Krakowie we wtorek 19 marca, w dniu imienin Józefa. Jest to pierwsze z wydarzeń towarzyszących tegorocznym Dniom Tischnerowskim.

Pokaz rozpocznie się o g. 18 w sali kominkowej Dworku Białoprądnickiego (ul. Papiernicza 2). Po projekcji będzie okazja do spotkania z twórcami filmu, m.in. jego reżyserem Szymonem J. Wróblem, a także z Kazimierzem Tischnerem i Wojciechem Bonowiczem. Pokaz ma charakter otwarty, wstęp jest wolny, ale pierwszeństwo będą mieć osoby z zaproszeniami. Zaproszenia można odbierać na portierni Dworku Białoprądnickiego lub w Księgarni Znak (ul. Sławkowska 1).
Spotkanie wokół filmu to pierwsze z wydarzeń towarzyszących tegorocznym Dniom Tischnerowskim. Tego samego dnia – 19 marca – na naszej stronie internetowej oraz na podstronach poświęconych Dniom Tischnerowskim i Nagrodzie Znaku i Hestii im. ks. J. Tischnera pojawi się szczegółowy program imprezy. Przypominamy, że 13. Dni Tischnerowskie odbędą się w dniach 24-28 kwietnia.
Zapowiedź filmu można znaleźć tutaj.

2013-03-12T08:28:00+00:00 12 marca 2013|Bez kategorii|