Serdecznie zapraszamy na galę wręczenia Nagrody Tischnera, która odbędzie się 24 listopada w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie (godzina 18.00).

W trakcie wydarzenia wykład wygłosi profesor Bogdan de Barbaro, psychiatra i terapeuta, Kierownik Zakładu Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, a także autor i współautor wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych, między innymi „Postmodernistyczne inspiracje w psychoterapii”, „I jak tu się dogadać?!” czy „Bliskość. Co i jak robić, co i jak mówić, żeby naprawdę być razem”.

Wykład zatutułowany będzie „Zapal światła przeciwmgielne” i będzie dotyczył tego, jak my, ludzie, reagujemy na dynamicznie i niepokojąco zmieniającą się rzeczywistość.

Profesor de Barbaro twierdzi, że w dzisiejszych czasach zło stało się głośniejsze, dla wielu osób także intensywniej odczuwalne, ale nie koniecznie jest go więcej. Funkcjonowanie w takim świecie wymaga jednak coraz to nowych kompetencji i umiejętności. Jakich? Tego właśnie dowiemy się podczas wykładu Tischnerowskiego.

Już teraz można rezerwować i odbierać bezpłatne wejściówki na wydarzenie:

W kasach Nowohuckiego Centrum Kultury. Można też przez telefon (12 644 02 66 w. 55) albo mailowo ([email protected])

W punktach InfoKraków:
ul. św. Jana 2,
ul. Józefa 7,
Os. Zgody 7