W Krakowie zabrakło zaproszeń na Bonieckiego

Strona główna/Bez kategorii/W Krakowie zabrakło zaproszeń na Bonieckiego

W Krakowie zabrakło zaproszeń na Bonieckiego

Na spotkanie z ks. Adamem Bonieckim 31 stycznia w krakowskim kinie „Kijów” zaproszenia rozeszły się już w pierwszym dniu ich dystrybucji. Autora książki „Lepiej palić fajkę niż czarownice” będzie jednak można spotkać w Krakowie jeszcze dwa razy. A ponadto w Rzeszowie, Szczecinie i Opolu.

Oto szczegółowy plan najbliższych spotkań:

31 stycznia (wtorek), godz. 19.30
Spotkanie z cyklu „Dorwać Mistrza” w kinie „Kijów” w Krakowie (al. Krasińskiego 34). Gośćmi spotkania będą s. Małgorzata Chmielewska i Wojciech Bonowicz, a rozmowę poprowadzi Katarzyna Kolenda-Zaleska. Zaproszenia można było odbierać od piątku 20 stycznia w Księgarni Znak oraz w redakcji „Tygodnika Powszechnego”.

1 lutego (środa), godz. 17
Podpisywanie książki „Lepiej palić fajkę niż czarownice” w księgarni Znaku w Krakowie (ul. Sławkowska 1).

3 lutego (piątek), godz. 17
Wspólne spotkanie z Aleksandrem Hallem w Millenium Hall w Rzeszowie (ul. Kopisto 1). Organizatorem spotkania jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

5 lutego (niedziela), godz. 18
Spotkanie Klubu Tygodnika w Krakowie pt. „Jak pomóc chorej duszy?”. Udział wezmą: ks. Adam Boniecki, psychoterapeuta prof. Bogdan de Barbaro oraz filozof dr Adam Workowski. Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej „Herbewa” (ul. Lubelska 29, piętro VI).

6 lutego (poniedziałek), godz. 17
Spotkanie w Wyższej Szkole Humanistycznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Szczecinie (ul. Monte Cassino 15). Organizatorem jest Klub Tygodnika w Szczecinie. Rozmowę poprowadzi prof. Jan Nikołajew.

8 lutego (środa), godz. 17.30
Spotkanie w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jana Pawła II w Opolu (ul. Minorytów 4). Rozmowę poprowadzi ks. prof. Marek Lis.

Na wszystkie imprezy wstęp jest wolny. W trakcie spotkań można będzie nabyć książkę ks. Adama Bonieckiego „Lepiej palić fajkę niż czarownice”.

2012-01-30T08:56:00+00:00 30 stycznia 2012|Bez kategorii|