Tischner elektronicznie

Strona główna/Bez kategorii/Tischner elektronicznie

Tischner elektronicznie

Najnowsze badania przeprowadzone w USA dowodzą, że po wprowadzeniu na rynek e-booków czytelnictwo książek zaczęło rosnąć. Także i u nas przybywa osób skłonnych kupić książkę elektroniczną zamiast papierowej. Dobrze jest wiedzieć, że w postaci elektronicznej dostępne są także książki i artykuły ks. Tischnera – w naprawdę przystępnych cenach.

Elektronicznych wydań Tischnera możemy szukać w księgarni Woblink.  Są tam wszystkie jego publikacje, które ukazały się w ostatnich latach w Wydawnictwie Znak, m.in. „Alfabet Tischnera” i „Rekolekcje paryskie”, a także wznowienia – „Filozofia dramatu”, „Myślenie w żywiole piękna”, „Zrozumieć własną wiarę” i inne. Można tam też zakupić elektroniczną wersję „Kapelusza na wodzie” autorstwa Wojciecha Bonowicza .

Interesującą propozycją dla czytelników książek elektronicznych są tzw. minibooki przygotowane przez redakcję miesięcznika „Znak”. Każdy minibook zawiera kilka artykułów danego autora lub poświęconych jednej problematyce. Do tej pory ukazały się 24 minibooki, m.in. „Tischner – filozof”, „Tischner- klasyka”, „Kołakowski – pytania”, „Mazowiecki – premier”, „Lęki naszych czasów”, „Wolność – po co”, „Cierpienie – kara czy los”, „Humanistyka w czasach pop”. Każdy minibook kosztuje tylko 4,99 zł. Więcej informacji na ich temat można znaleźć tutaj.

2014-02-19T18:03:00+00:00 19 lutego 2014|Bez kategorii|