Ruszyła nowa strona tischner.pl

Strona główna/Bez kategorii/Ruszyła nowa strona tischner.pl

Ruszyła nowa strona tischner.pl

15 kwietnia ruszyła odnowiona strona www.tischner.pl. Ma ona zintegrować wszystkich, którzy zainteresowani są osobą i dziełem ks. prof. Józefa Tischnera. Stronę współfinansują Ergo Hestia i Społeczny Instytut Wydawniczy Znak.
Na stronie znalazły się działy poświęcone kolejno: osobie ks. Tischnera, Dniom Tischnerowskim, Nagrodzie Znaku i Hestii im. ks. Tischnera oraz książkom Księdza Profesora publikowanym przez SIW Znak. Ponadto na głównej stronie znajdować się będą zawsze najświeższe informacje dotyczące wszelkich wydarzeń związanych z ks. Tischnerem: spotkań, publikacji, premier filmowych i teatralnych, programów telewizyjnych, nieznanych materiałów na temat jego życia i twórczości itp. Obok tych aktualności co tydzień pojawiać się będzie w osobnym okienku myśl wyjęta z dzieł Księdza Profesora.
Jeszcze w tym roku ruszy panel dyskusyjny pod nazwą „Mędrole internetowe”, na którym będzie można podyskutować na różne tematy z filozofii, teologii, kultury – i codziennego życia.
Zachęcamy wszystkich nie tylko do regularnego wchodzenia na stronę i zamawiania newslettera, ale także do współpracy. Przysyłajcie wszelkie uwagi, uzupełnienia, uściślenia, informacje o szykujących się wydarzeniach, wspomnienia o ks. Tischnerze, a także zdjęcia lub dokumenty z nim związane na adres: bonowicz@znak.com.pl.
2009-04-14T12:17:44+00:00 14 kwietnia 2009|Bez kategorii|