„Pofilozofuj-my!” raz jeszcze

Strona główna/Bez kategorii/„Pofilozofuj-my!” raz jeszcze

„Pofilozofuj-my!” raz jeszcze

Mówi się, że dzieci są małymi filozofami. Ale czy to prawda? Filozofowie raczej mnożą pytania, niż udzielają odpowiedzi. Dzieci natomiast chętnie się do odpowiedzi wyrywają. Taki w każdym razie wniosek można sformułować na podstawie spotkań z cyklu „Pofilozofuj-my!”. W najbliższą sobotę 16 kwietnia czeka nas ostatnie spotkanie. Temat: „Dlaczego każdemu podoba się co innego?”. Miejsce: Gazeta Cafe, Kraków, ul. Bracka 13.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 13. Poprowadzą je, jak zawsze, Jolanta Kogut i Sylwia Gach, a poszukującym odpowiedzi dzieciom towarzyszyć będzie filozof dr Adam Workowski. Zapraszamy przedszkolaków i dzieci wczesnoszkolne z rodzicami!
Przy okazji przypominamy, że w trakcie trwania Dni Tischnerowskich (27-30 kwietnia) w Gazeta Cafe działać będzie Strefa Tischnera. Można w niej będzie spotkać organizatorów i gości Dni oraz przeglądnąć i kupić (z rabatem) książki autorstwa ks. Tischnera. Już dziś na ścianach Strefy wiszą zdjęcia Księdza Profesora oraz ilustracje do płyty „Tischner” zespołów Voo Voo i Trebunie-Tutki wykonane przez Krzysztofa Kokoryna.

2011-04-14T16:00:00+00:00 14 kwietnia 2011|Bez kategorii|