Grupa Granica, warszawski KIK, Zbigniew Nosowski, Bogdan de Barbaro, ks. Adam Boniecki, Wojciech Bonowicz… już dziś odbierz wejściówkę na galę, której nie można przegapić!

Mamy ogromną przyjemność i zaszczyt zaprosić Państwa na Galę wręczenia Nagrody Znaku i Hestii im. Józefa Tischnera, która odbędzie się już 24 listopada w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie (al. Jana Pawła II 232) o godzinie 18.00.

Po długich i trudnych obradach Jury Nagrody wskazało laureatów w dwóch kategoriach – ludzi odwagi, którzy nie poddają się w swojej walce o lepszy świat dla nas wszystkich. W tym roku w kategorii „publicystyka”, laureatem Nagrody został Zbigniew Nosowski, dziennikarz, publicysta, działacz katolicki, redaktor naczelny czasopisma „Więź”. Z kolei w kategorii „działalność społeczna”, laureatami Nagrody zostali Grupa Granica i warszawski Klub Inteligencji Katolickiej.

Ale to nie wszystko! Skąd brać siłę, aby zmieniać świat na lepsze? O tym będziemy mieli okazję posłuchać w ramach Wykładu Tischnerowskiego, który wygłosi profesor Bogdan de Barbaro. W trakcie gali odbędzie się również dyskusja z tegorocznymi laureatami, którzy w rozmowie z Wojciechem Bonowiczem opowiedzą o odwadze w trudnych czasach

Podczas Gali wystąpi zespół Chvost, czyli ludowe dźwięki w najlepszym, elektronicznym wydaniu.

Bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie Nowohuckiego Centrum Kultury i w punktach InfoKraków: ul. św. Jana 2 / ul. Józefa 7 / Os. Zgody 7

Wydarzenie na Facebooku >>