Nawet kilkanaście tysięcy oglądających zgromadziły poszczególne wydarzenia Nadzwyczajnych Dni Tischnerowskich. W komentarzach dziękowano za „łyk nadziei”.

„To był nadzwyczajnie piękny czas. Bliskość myśli ks. Tischnera uczyniła nas lepszymi. Dziękuję”. „Czas Nadzwyczajnych Dni Tischnerowskich był oddechem dla duszy. Myśl wiodąca Dni: »Nadzieja raz jeszcze« przywróciła Nadzieję”. „Dziękuję za piękny czas, pełen refleksji i wzruszeń! Kochajmy się i bądźmy dla siebie dobrzy! Te dni były tego przykładem”. Takie głosy internautek i internautów pojawiły się pod postami Nadzwyczajnych Dni Tischnerowskich, które zakończyły się w sobotę 21 listopada.

W ciągu czterech dni publiczność mogła uczestniczyć w 14 wydarzeniach. Większość z nich jest wciąż dostępna w Internecie; będziemy o nich przypominać w najbliższych tygodniach. Największą publiczność – łącznie na rożnych kanałach niemal 26 tysięcy – zgromadziła rozmowa z Anną Dymną zatytułowana „Nadzieja mimo wszystko”, która otwierała całą imprezę.

Większość wydarzeń została nagrana jeszcze w październiku i starannie przygotowana do emisji przez ekipę filmową. Trzy wydarzenia – dwa webinary oraz rozmowa z prof. Karolem Tarnowskim – odbyły się na żywo. W ostatnim dniu imprezy można było uczestniczyć w gali Nagrody Znaku i Hestii im. ks. Józefa Tischnera oraz obejrzeć film dokumentalny „Heda” w reżyserii Kamila Witkowskiego, którego współtwórczynią była tegoroczna laureatka Nagrody Marina Hulia.

Głównym organizatorem Nadzwyczajnych Dni Tischnerowskich był Instytut Myśli Józefa Tischnera. Całą imprezę przygotował i przeprowadził kilkuosobowy zespół kierowany przez Jolantę Kogut. Koordynatorem merytorycznym był Wojciech Bonowicz.

Wszystkie wydarzenia Nadzwyczajnych Dni Tischnerowskich są dostępne tutaj  lub tutaj.