Program II Polskiego Radia (9 listopada) oraz krakowska księgarnia Matras (13 listopada) zapraszają na spotkania z ks. Michałem Hellerem. W Polskim Radiu wybitny kosmolog i filozof pojawi się w ramach nowego cyklu „Bez paniki, to tylko nauka!”, którego pomysłodawczynią jest Hanna Maria Giza. W księgarni Matras rozmowę z nim poprowadzą Elżbieta Wojnarowska i Łukasz Lamża.

W poniedziałek 9 listopada w radiowym Studiu im. Witolda Lutosławskiego (ul. Modzelewskiego 59) ks. Heller wygłosi wykład pt. „Gdy przestrzeń była Bogiem. Nauka a nasz obraz świata”, a następnie weźmie udział w dyskusji, którą poprowadzi red. Hanna Maria Giza. Będzie też możliwość zakupienia jego książek i uzyskania autografu. Początek spotkania o godz.19. Wstęp jest wolny, ale ilość miejsc jest ograniczona, dlatego imienne zgłoszenia trzeba kierować na adres: nauka.dwojka@polskieradio.pl. Spotkanie zostanie zarejestrowane i odtworzone na antenie Dwójki w sobotę 14 k listopada o godz. 16 w audycji „Klub Ludzi Ciekawych Wszystkiego”.

Natomiast w piątek 13 listopada o godz. 18 ks. Heller weźmie udział w spotkaniu zatytułowanym „Granice nauki, granice kosmosu” w krakowskiej księgarni Matras (Rynek Główny 23). Oczywiście tu także będzie można kupić jego książki i zdobyć autograf. Wstęp również jest wolny. Zapraszamy!