Gdańsk, Wrocław i Warszawa – w tych miastach będzie można w listopadzie spotkać się z ks. Adamem Bonieckim. Do księgarń trafiła właśnie jego najnowsza książka „Boniecki. Rozmowy o życiu”, której współautorką jest Anna Goc.

 

Najbliższe spotkanie odbędzie się w czwartek 15 listopada o godz. 18 w gdańskim Ratuszu (ul. Długa 46). Temat spotkania: „Co dalej z Kościołem w Polsce?”. Organizatorem jest gdański Klub „Tygodnika Powszechnego”.

W środę 21 listopada ksiądz redaktor odwiedzi Wrocław. Tam również miejscem spotkania będzie ratusz (Rynek 50). Spotkanie rozpocznie się o godz. 17 w Sali Mieszczańskiej.

A w kolejną środę 28 listopada ks. Adam Boniecki i Anna Goc będą gośćmi spotkania zorganizowanego w Audytorium Muzeum POLIN (ul. Anielewicza 6) w ramach cyklu „Czytelnia POLIN”. Spotkanie, które rozpocznie się o godz. 18, będzie poświęcone wspomnianej książce. Ks. Boniecki po raz pierwszy tak obszernie opowiedział w niej o swoim życiu, pełnym perypetii i niezwykłych zwrotów losu. Organizatorami spotkania są Wydawnictwo Znak, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN oraz Klub „Tygodnika Powszechnego” w Warszawie.

Na wszystkie spotkania wstęp jest wolny. Zapraszamy!

 

Książkę „Boniecki. Rozmowy o życiu” można zamówić tutaj.