Konkurs: napisz o ks. Tischnerze

Strona główna/Bez kategorii/Konkurs: napisz o ks. Tischnerze

Konkurs: napisz o ks. Tischnerze

Konkurs: napisz o ks. Tischnerze
Przy okazji publikacji „Rekolekcji paryskich” Wydawnictwo Znak, „Tygodnik Powszechny”, „Tygodnik Podhalański”, miesięcznik „Znak” i portal „Stacja 7” ogłaszają konkurs na wspomnienie lub refleksję o osobie i dziele ks. Józefa Tischnera. Zachęcamy do udziału. Konkurs potrwa do 22 marca.

„Jeśli pamiętasz księdza Józefa Tischnera lub miałeś okazję go spotkać, weź udział w konkursie”, piszą organizatorzy. „Jeśli ksiądz Tischner jest dla Ciebie kimś ważnym, czytasz jego książki, powinieneś do nas napisać. A może jesteś jego byłym studentem lub chodziłeś tymi samymi górskimi szlakami? Koniecznie nam o tym opowiedz! Zbieramy wszystkie wspomnienia o księdzu Józefie Tischnerze”.

Dziesięć najlepszych opowieści zostanie opublikowanych na łamach „Tygodnika Powszechnego”, na
portalu Stacja 7 oraz na stronie Tischner.pl. Uczestnicy zostaną nagrodzeni książkami księdza Józefa Tischnera i Wojciecha Bonowicza. „Być może będą też nagrody-niespodzianki”, informuje Wojciech Bonowicz.
Teksty należy wysyłać na adres: konkurs.tischner@znak.com.pl. Konkurs potrwa od 21 lutego do 22 marca 2013 r. Publikacja prac nastąpi po zakończeniu konkursu. Regulamin jest dostępny na stronie Wydawnictwa Znak.

2013-02-20T09:47:00+00:00 20 lutego 2013|Bez kategorii|