Spotkanie z poetą Bronisławem Majem w Krakowie, dyskusja o tym, czy media niszczą myślenie w Poznaniu, rekolekcje z ks. Adamem Bonieckim w Warszawie – oto niektóre z wydarzeń organizowanych przez Kluby Tygodnika Powszechnego w najbliższym czasie.

W niedzielę 5 czerwca krakowski Klub Tygodnika Powszechnego zaprasza na spotkanie z Bronisławem Majem zatytułowane: „O poezji, życiu i Polsce”. Rozmowę z gościem poprowadzi Zofia Zarębianka. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18 w sali konferencyjnej Herbewa (wejście od ul. Lubelskiej 29).

Dzień później, w poniedziałek 6 czerwca, poznański Klub Tygodnika Powszechnego wspólnie z Wydziałem Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM organizuje pierwsze spotkanie w ramach cyklu „Media i myślenie”. Gośćmi spotkania będą znana opozycjonistka i dziennikarka Nina Nowakowska oraz politolog Bartosz Hordecki, a rozmawiać będą o tym, czy media niszczą myślenie. Spotkanie odbędzie się w sali nr 43 w budynku Wydziału mieszczącym się przy ul. Umultowskiej 89a (Kampus Morasko). Początek o godz. 19.

Przypominamy też, że w dn. 10-12 czerwca (piątek-niedziela) na warszawskich Bielanach odbędą się coroczne rekolekcje z ks. Adamem Bonieckim. Rekolekcje mają charakter otwarty, nie są przeznaczone wyłącznie dla „klubowiczów”, ale żeby w nich uczestniczyć, trzeba się było – o czym już informowaliśmy – wcześniej zarejestrować.

Więcej informacji o działalności Klubów TP można znaleźć tutaj.