Rosnące zainteresowanie najnowszą książką Wojciecha Bonowicza – „Kapelusz na wodzie. Gawędy o księdzu Tischnerze” – sprawia, że mnożą się też zaproszenia na spotkania. W najbliższym czasie autor spotka się z czytelnikami w Tarnowie, Myślenicach oraz Warszawie. W drugiej połowie czerwca przewidziane jest jeszcze spotkanie w Piekarach Śląskich.
W Tarnowie Wojciech Bonowicz będzie gościem Klubu Inteligencji Katolickiej (Rynek 24). Spotkanie odbędzie się we wtorek 15 czerwca o godz. 18. Dzień później, w środę 16 czerwca, autor pojawi się w Myślenicach. Tym razem spotkanie rozpocznie się o godz. 17 w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej (Rynek 27).
W Warszawie Wojciech Bonowicz będzie gościem Centrum Informacji im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego. We czwartek 17 czerwca o godz. 18 spotka się z czytelnikami w prowadzonej przez Centrum Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży (ul. Czerniakowska 178a).
Podczas wszystkich spotkań będzie można nabyć najnowszą książkę Wojciecha Bonowicza, a także książki ks. Józefa Tischnera, które ukazały się w ostatnim czasie.