Droga Krzyżowa z ks. Adamem Bonieckim

Strona główna/Bez kategorii/Droga Krzyżowa z ks. Adamem Bonieckim

Droga Krzyżowa z ks. Adamem Bonieckim

Do kiosków trafił właśnie nowy numer „Tygodnika Powszechnego” (z datą 13 kwietnia), do którego dołączona została książeczka – „Medytacje Drogi Krzyżowej” autorstwa ks. Adama Bonieckiego. Wydanie ilustrowane jest zdjęciami rzeźb wykonanych przez Annę Grocholską. Książeczkę można też nabyć osobno, a komentarzy autora do „Medytacji…” posłuchać w najbliższą niedzielę w radiu TokFM.

„Medytacje Drogi Krzyżowej” wydane zostały jako tom piąty Biblioteki Tygodnika Powszechnego. Oprócz refleksji napisanych przez ks. Bonieckiego w książce znalazły się też fotografie Pawła Kumelowskiego, prezentujące płaskorzeźby Drogi Krzyżowej z podwarszawskiej Góry Kalwarii wykonane przez Annę Grocholską.

„Tygodnik” z książeczką można kupić w kioskach i salonikach prasowych. „Medytacje…” można też zakupić przez Internet (w cenie 9,90 zł), a większą liczbę egzemplarzy zamówić w samej redakcji. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć tutaj.
6 kwietnia, podczas Targów Książki Katolickiej, w Sali Koncertowej Zamku Królewskiego w Warszawie odbyło się spotkanie promujące najnowszą książeczkę ks. Bonieckiego, które poprowadziła Anna Wacławik-Orpik. Relacji z tego spotkania można będzie posłuchać w Niedzielę Palmową 13 kwietnia o godz. 20 w audycji „Wywiad pogłębiony” w radiu Tok FM.

2014-04-09T13:45:00+00:00 9 kwietnia 2014|Bez kategorii|