„Tischner. Biografia” wciąż na liście bestsellerów. Ci, którzy wolą wydania elektroniczne, mogą zamówić ebooka w Woblinku. Dostępne są też elektroniczne wersje książek samego Tischnera.

 

Od kilku miesięcy książka „Tischner. Biografia” autorstwa Wojciecha Bonowicza nieprzerwanie pojawia się na liście bestsellerów księgarni wysyłkowej Znaku. Przez długi czas zajmowała pierwsze miejsce listy, teraz – po prawie czterech miesiącach od premiery – jest na miejscu osiemnastym. To bardzo dobry wynik, dający nadzieję, że cały dwunastotysięczny nakład rozejdzie się jeszcze w tym roku. Mimo trudnej sytuacji na rynku księgarskim, książka jest chętnie zamawiana w księgarniach wysyłkowych, ale też kupowana w księgarniach tradycyjnych.

Ci, którzy wolą wydania elektroniczne, mogą zamówić tę książkę w postaci ebooka w Woblinku, który specjalizuje się w tego typu wydaniach. Prócz biografii Woblink oferuje też w formie ebooków kilka książek samego Tischnera, m.in. „Etyka solidarności oraz Homo sovieticus”, „Krótki przewodnik po życiu”, „Mądrość człowieka gór”, „Rozmowy z dziećmi. Kazania niecodzienne” czy „Kot pilnujący myszy”. Pełną ofertę można znaleźć tutaj.

Ponadto w ofercie Woblinka znalazły się audiobooki „Krótkiego przewodnika po życiu” (czas nagrania: 5 godzin 46 minut), „Kota pilnującego myszy” (czas nagrania: 9 godzin 23 minuty) oraz „Alfabetu duszy i ciała” (czas nagrania: 5 godzin 43 minuty). Lektorem wszystkich tytułów jest Adam Bauman.

 

Książkę „Tischner. Bonowicz” w wydaniu papierowym można zamówić tutaj , a w wydaniu elektronicznym – tutaj.