„Poniedziałki z Tischnerem” – inauguracja

Strona główna/Bez kategorii/„Poniedziałki z Tischnerem” – inauguracja

„Poniedziałki z Tischnerem” – inauguracja

W poniedziałek 20 października o godz. 18 krakowski Instytut Myśli Józefa Tischnera zaprasza na wykład prof. Karola Tarnowskiego „Józef Tischner – niezastąpiony filozof nadziei”. Wykład ten rozpocznie tegoroczny cykl spotkań, organizowanych co tydzień w poniedziałki w siedzibie Instytutu (ul. Sławkowska 14, I piętro).

Rok temu Instytut Myśli Józefa Tischnera zainicjował „Poniedziałki z Tischnerem” – cykl wykładów, dyskusji i spotkań promocyjnych, odbywających się regularnie co poniedziałek w nowym lokalu Instytutu. W obecnym roku akademickim inicjatywa ta będzie kontynuowana: w otwartych dla publiczności spotkaniach udział wezmą zarówno osoby związane z IMJT, jak i zaproszeni goście. Szczegółowy program najbliższych spotkań zostanie ogłoszony niebawem (z uwagi na zbliżające się święta regularne spotkania rozpoczną się w listopadzie).
Zapraszamy serdecznie do udziału w imprezach organizowanych przez IMJT. Więcej informacji o działalności tej placówki można znaleźć na jej stronie internetowej.

2014-10-20T10:18:00+00:00 20 października 2014|Bez kategorii|