O Tischnerze w Gliwicach i Poznaniu

Strona główna/Bez kategorii/O Tischnerze w Gliwicach i Poznaniu

O Tischnerze w Gliwicach i Poznaniu

W poniedziałek 3 listopada Kluby „Tygodnika Powszechnego” w Gliwicach i Poznaniu zapraszają na spotkania, których bohaterem będzie ks. Józef Tischner. W Poznaniu będzie to projekcja filmu „Jego oczami” i dyskusja z udziałem Bartłomieja Seclera i Szymona J. Wróbla. W Gliwicach – spotkanie z Wojciechem Bonowiczem, redaktorem „Dziennika 1944-1949”.

Gliwicki Klub „Tygodnika Powszechnego” zaprasza na godz. 18 do Domu Aktywnej Młodzieży (ul. Barlickiego 3) na spotkanie z Wojciechem Bonowiczem zatytułowane „W którą stronę żegluje (dryfuje) polski Kościół?” połączone z promocją „Dziennika 1944-1949” Józefa Tischnera. Podczas spotkania będzie możliwość nabycia „Dziennika” oraz innych książek ks. Tischnera.
Z kolei Poznański Klub „Tygodnika Powszechnego” zorganizował spotkanie z Bartłomiejem Seclerem, autorem książki o medialnej aktywności ks. Tischnera, i Szymonem J. Wróblem, reżyserem filmu dokumentalnego „Jego oczami”, połączone z projekcją filmu. Spotkanie odbędzie się w kinie „Apollo” (ul. Ratajczaka 18), początek – o godz. 20. Zapraszamy!

2014-11-03T08:59:00+00:00 3 listopada 2014|Bez kategorii|