…ale też Ostrowie Wielkopolskim, Żninie i Aleksandrowie Kujawskim. To wszystko w ciągu najbliższych dwóch tygodni. W Krakowie 31 stycznia były naczelny „Tygodnika Powszechnego” weźmie udział w spotkaniu z cyklu „Dorwać Mistrza”. Towarzyszyć mu będą s. Małgorzata Chmielewska i Wojciech Bonowicz, a rozmowę poprowadzi Katarzyna Kolenda-Zaleska. Ci, którzy chcą uczestniczyć w tym wydarzeniu, muszą się zaopatrzyć w bezpłatne zaproszenia.

A oto kalendarium najbliższych spotkań:

23 stycznia (poniedziałek), godz. 17
Podpisywanie książki „Lepiej palić fajkę niż czarownice” w księgarni Znaku w Krakowie (ul. Sławkowska 1).

25 stycznia (środa), godz. 16
Spotkanie w Bibliotece Głównej w Kaliszu (ul. Legionów 66).

25 stycznia (środa), godz. 19
Spotkanie w Forum Synagoga w Ostrowie Wielkopolskim (ul. Raszkowska 21).

26 stycznia (czwartek), godz. 12.30
Spotkanie w Żnińskim Domu Kultury (ul. Pocztowa 15).

26 stycznia (czwartek), godz. 16.30
Spotkanie w Centrum Kultury w Aleksandrowie Kujawskim (ul. Parkowa 3).

26 stycznia (czwartek), godz. 18.30
Spotkanie w Dworze Artura w Toruniu (Rynek Staromiejski 6).

31 stycznia (wtorek), godz. 19.30
Spotkanie z cyklu „Dorwać Mistrza” w kinie „Kijów” Krasińskiego Krakowie (al. Krasińskiego 34). Gośćmi spotkania będą s. Małgorzata Chmielewska i Wojciech Bonowicz, a rozmowę poprowadzi Katarzyna Kolenda-Zaleska. Zaproszenia można odbierać od piątku 20 stycznia w Księgarni Znak (ul. Sławkowska 1) oraz w redakcji „Tygodnika Powszechnego” (ul. Wiślna 12).

3 lutego (piątek), godz. 17
Wspólne spotkanie z Aleksandrem Hallem w Millenium Hall w Rzeszowie (ul. Kopisto 1). Organizatorem spotkania jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

6 lutego (poniedziałek), godz. 17
Spotkanie w Wyższej Szkole Humanistycznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Szczecinie (ul. Monte Cassino 15). Rozmowę poprowadzi prof. Jan Nikołajew.

Na wszystkie imprezy wstęp jest wolny. W trakcie spotkań można będzie nabyć książkę ks. Adama Bonieckiego „Lepiej palić fajkę niż czarownice”.