Kilku fragmentów „Krótkiego przewodnika po życiu” w interpretacji Tadeusza Zięby można było posłuchać w okresie przedświątecznym na antenie Radia Kraków. Audycje wciąż są dostępne na stronie internetowej rozgłośni.

Jaka treść kryje się za słowem „życie”? Co to znaczy być człowiekiem? Jak reagować, kiedy przychodzą choroby i cierpienie? Na te i tym podobne pytania ksiądz Tischner odpowiada z właściwą sobie prostotą, mądrością i poczuciem humoru w książce „Krótki przewodnik po życiu”. Książka w opracowaniu Wojciecha Bonowicza ukazała się nakładem Znaku w listopadzie 2017 roku i stała się jedną z najlepiej sprzedających się książek tego wydawnictwa.

Fragmentów „Krótkiego przewodnika…” w interpretacji Tadeusza Zięby można było posłuchać w okresie przedświątecznym na antenie Radia Kraków. Wyemitowano pięć audycji o długości od 4 do prawie 6 minut. Teraz audycje te są dostępne na stronie internetowej rozgłośni.

Jednocześnie informujemy, że na antenie Radia Kraków można obecnie (od 27 grudnia do 5 stycznia) słuchać fragmentów biografii „Brat Albert” pióra Natalii Budzyńskiej, czytanych przez Ewę Kaim. Więcej informacji oraz wyemitowane już odcinki można znaleźć tutaj.