Kołakowski na minibooku

Strona główna/Bez kategorii/Kołakowski na minibooku

Kołakowski na minibooku

Z okazji wydania siedemsetnego numeru, miesięcznik „Znak” proponuje swoim czytelnikom nie lada atrakcję: serię minibooków, małych elektronicznych książek, zawierających po kilka esejów pochodzących z archiwów pisma. Anonsowaliśmy już minibook z tekstami ks. Tischnera, teraz zachęcamy, by sięgnąć po drukowane niegdyś w „Znaku” artykuły Leszka Kołakowskiego.

„Znakowy” minibook przynosi cztery teksty: „O przemocy”, „Uwaga o modernizmie” (Leszek Kołakowski zapowiadał w nim książkę na temat katolickiego modernizmu, niestety, nie zdążył jej napisać), „Prawda i wolność, co pierwsze?” (komentarz do encykliki Jana Pawła II „Veritatis splendor”) oraz „Gdzie jest miejsce dzieci w filozofii liberalnej?”.
Minibooki to pomysł na to, jak w nowoczesnej formie przekazać stare, a wciąż aktualne treści. Przychody z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na kontynuowanie działalności miesięcznika. Cena jednego minibooka to zaledwie 4,99 zł. Minibooki dostępne są wyłącznie na platformie Woblink. Można tam także zamówić elektroniczne wydanie 700. numeru „Znaku”.

2013-09-16T07:37:00+00:00 16 września 2013|Bez kategorii|