Uwaga! Spotkanie z Szymonem Hołownią w ramach Chojnickich Dni Tischnerowskich odbędzie się we wtorek 15 października. Wszystkie inne punkty programu pozostają bez zmian.

Wcześniej ogłaszaliśmy – zgodnie z informacją otrzymaną od organizatorów – że spotkanie z Szymonem Hołownią odbędzie się 17 października. Okazuje się jednak, że termin uległ zmianie: spotkanie zatytułowane „Myślenie wokół Tischnera” zostanie zorganizowane dwa dni wcześniej. Godzina rozpoczęcia pozostaje bez zmian, ale ze względu na duże zainteresowanie zmieniło się miejsce: spotkanie rozpocznie się o godz. 12.30 w sali Chojnickiego Centrum Kultury, która może pomieścić ponad 300 osób (zamiast 100). Bezpłatne wejściówki na wydarzenie należy wcześniej odebrać w ChCK.

Jednocześnie informujemy, że Szymon Hołownia będzie w tym czasie również gościem Klubów „Tygodnika Powszechnego” w Gdańsku i Elblągu. Spotkanie w Gdańsku odbędzie się we wtorek 15 października o godz. 18:30 w Liceum nr 1 (ul. Wały Piastowskie 6). Na spotkanie z Klubem TP w Elblągu zapraszamy w środę 16 października o godz. 17 do Teatru im. Aleksandra Sewruka (ul. Teatralna 11).