Dwie ważne dyskusje w IMJT

Strona główna/Bez kategorii/Dwie ważne dyskusje w IMJT

Dwie ważne dyskusje w IMJT

O idei solidarności i o tym, jak promować wartości chrześcijańskie, dyskutować się będzie w najbliższym czasie w krakowskim Instytucie Myśli Józefa Tischnera (ul. Sławkowska 14, I piętro). Gośćmi IMJT będą m.in. Elżbieta Ciżewska, Dawid Gospodarek, Mateusz Matyszkowicz i Piotr Żyłka. Dyskusje odbędą się w poniedziałek i wtorek – 16 i 17 grudnia.

W poniedziałek 16 grudnia o godz.18 rozpocznie się dyskusja „O solidarności, miłości i sprawiedliwości”, w której wezmą udział dr Elżbieta Ciżewska (autorka książki „Filozofia publiczna solidarności”) oraz prof. Zbigniew Stawrowski (autor książki „Solidarność znaczy więź”).
Natomiast we wtorek 17 grudnia o godz.18:30 odbędzie się dyskusja zatytułowana „Promocja wartości chrześcijańskich – czy Bóg >>lubi to<<?”. W rozmowie o tym, jak dziś prezentować i upowszechniać wartości istotne dla chrześcijan, udział wezmą: Dawid Gospodarek („Pressje”, „Rebelya”), Mateusz Matyszkowicz („Fronda”, „Hipster Prawica”), Zbigniew Stawrowski (IMJT) oraz Piotr Żyłka („Deon.pl”, „faceBóg”, „Dobra Reklama”). Dyskusję moderować będzie Jolanta Szymańska, pomysłodawczyni wydarzenia.
Serdecznie zapraszamy!

2013-12-12T18:29:00+00:00 12 grudnia 2013|Bez kategorii|