W Krakowie (8 marca) i w Warszawie (17 marca) spotka się ze swoimi czytelnikami ks. Adam Boniecki. Wkrótce w księgarniach pojawi się jego nowa książka „Powroty z bezdroży. Notatki na marginesach Biblii”, opublikowana przez Wydawnictwo WAM.

Spotkanie w Krakowie – które odbędzie się w środę 8 marca o godz. 18 w Cheder Cafe (ul. Józefa 36) – organizowane jest w ramach akcji „Akademia Opowieści – Najważniejszy człowiek w moim życiu”. Ksiądz redaktor opowie o ważnych dla niego ludziach, których spotkał na swej drodze. Rozmowę poprowadzą Małgorzata Skowrońska i Włodzimierz Nowak, redaktorzy „Gazety Wyborczej”.
Natomiast 17 marca o godz. 18 w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie (ul. Anielewicza 6) będzie miała miejsce premiera nowej książki ks. Bonieckiego, zatytułowanej „Powroty z bezdroży. Notatki na marginesach Biblii”. Książka, opublikowana przez Wydawnictwo WAM, zawiera niepublikowane dotąd medytacje na Wielki Post. Rozmowę z autorem poprowadzi Anna Wacławik-Orpik (TOK FM). Podczas spotkania będzie też można nabyć wydaną także przez WAM wcześniejszą książkę księdza redaktora – „Abonent chwilowo nieosiągalny”.
Na oba spotkania wstęp jest wolny. Tym, którzy chcą mieć miejsca siedzące, radzimy, żeby zjawili się nieco wcześniej. Serdecznie zapraszamy!

Autorem zdjęcia jest Adam Walanus.