„Alfabet Tischnera” – ponad 12 tysięcy egzemplarzy!

Strona główna/Bez kategorii/„Alfabet Tischnera” – ponad 12 tysięcy egzemplarzy!

„Alfabet Tischnera” – ponad 12 tysięcy egzemplarzy!

To jedna z najpopularniejszych książek ks. Tischnera wydanych w ostatnich latach. Opracowany przez Wojciecha Bonowicza „Afabet Tischnera” sprzedał się już w przeszło 12 tysiącach egzemplarzy. Tych, którzy jeszcze go nie mają, zachęcamy, by zajrzeli na stronę internetową Znaku i skorzystali z wakacyjnych promocji.

Zarówno nowe publikacje z tekstami ks. Tischnera, jak i wznowienia jego najważniejszych książek wciąż cieszą się zainteresowaniem czytelników. Wydane w tym roku „Rekolekcje paryskie” sprzedały się już w blisko 8 tysiącach egzemplarzy. Opublikowane przed trzema laty „Rozmowy z dziećmi” to prawie 9 tysięcy. Stałą publiczność mają książki filozoficzne, np. nowe wydanie „Myślenia w żywiole piękna” w ciągu czterech miesięcy sprzedało się w 3 tysiącach egzemplarzy. A popularna opowieść o ks. Tischnerze „Kapelusz na wodzie” Wojciecha Bonowicza w ciągu trzech lat przekroczyła 25 tysięcy!
Kupując książki ks. Tischnera, można obecnie skorzystać z atrakcyjnych promocji oferowanych przez Wydawnictwo Znak. O promocjach można się dowiedzieć tutaj. „Alfabet Tischnera” można zamówić tutaj.

2013-07-24T19:34:00+00:00 24 lipca 2013|Bez kategorii|