W niedzielę 12 marca ks. Michał Heller skończy 81 lat. Na jego poprzedni jubileusz ukazał się tom rozmów „Wierzę, żeby rozumieć”. Książka stała się bestsellerem i nadal dobrze się sprzedaje. W dniu urodzin będzie promowana podczas spotkania w kościele św. Jana Kantego w Krakowie. A 31 marca będzie okazja do spotkania z wybitnym filozofem i kosmologiem w Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie.

Spotkanie 12 marca ma charakter wyjątkowy – od wielu lat w plebanii na terenie parafii św. Jana Kantego w Krakowie przy ul. Jabłonkowskiej ks. Heller ma swoje krakowskie mieszkanie. Tego dnia przez całe przedpołudnie wydawnictwo Copernicus Center Press będzie prowadzić przed kościołem sprzedaż książek Jubilata. O godz.13.15 ks. Heller odprawi mszę w górnym kościele, a bezpośrednio po mszy, o godz. 14.15 w kościele dolnym, rozpocznie się spotkanie zatytułowane „Wszechświat księdza Hellera”, w którym obok głównego Bohatera udział wezmą współautorzy wspomnianej książki: Wojciech Bonowicz, Bartosz Brożek i ks. Zbigniew Liana. Wstęp jest wolny, a książki będzie można nabyć po promocyjnych cenach.

Natomiast w piątek 31 marca ks. Heller będzie gościem Literackiego Sopotu. Ten cieszący się bardzo dobrą opinią letni festiwal ma też swoje odsłony w ciągu roku. Spotkanie z ks. Michałem Hellerem odbędzie się w Państwowej Galerii Sztuki, a poprowadzi je Wojciech Bonowicz. Początek o godz.18.00. Również podczas tego spotkania CCPress będzie prowadziło sprzedaż książek Autora.

Zapraszamy!

Autorem zdjęcia jest Adam Walanus.