27.02.2017

Dwa spotkania z ks. Bonieckim


W Krakowie (8 marca) i w Warszawie (17 marca) spotka się ze swoimi czytelnikami ks. Adam Boniecki. Wkrótce w księgarniach pojawi się jego nowa książka „Powroty z bezdroży. Notatki na marginesach Biblii”, opublikowana przez Wydawnictwo WAM.

Spotkanie w Krakowie – które odbędzie się w środę 8 marca o godz. 18 w Cheder Cafe (ul. Józefa 36) – organizowane jest w ramach akcji „Akademia Opowieści – Najważniejszy człowiek w moim życiu”. Ksiądz redaktor opowie o ważnych dla niego ludziach, których spotkał na swej drodze. Rozmowę poprowadzą Małgorzata Skowrońska i Włodzimierz Nowak, redaktorzy „Gazety Wyborczej”.
Natomiast 17 marca o godz. 18 w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie (ul. Anielewicza 6) będzie miała miejsce premiera nowej książki ks. Bonieckiego, zatytułowanej „Powroty z bezdroży. Notatki na marginesach Biblii”. Książka, opublikowana przez Wydawnictwo WAM, zawiera niepublikowane dotąd medytacje na Wielki Post. Rozmowę z autorem poprowadzi Anna Wacławik-Orpik (TOK FM). Podczas spotkania będzie też można nabyć wydaną także przez WAM wcześniejszą książkę księdza redaktora – „Abonent chwilowo nieosiągalny”.
Na oba spotkania wstęp jest wolny. Tym, którzy chcą mieć miejsca siedzące, radzimy, żeby zjawili się nieco wcześniej. Serdecznie zapraszamy!

Autorem zdjęcia jest Adam Walanus.


PRZECZYTAJ TAKŻE

Ks. Adam Boniecki laureatem Nagrody Jerzmanowskich

Ks. Adam Boniecki o aferach w Watykanie

„Lepiej palić fajkę niż czarownice”

NEWSLETTER